Časté dotazy

1. Jak se poprvé připojit k „Diaryium“?

Poprvé se můžete připojit k „Diaryium“ po té, co zadáte správné přihlašovací údaje do přihlašovacích políček. Své vlastí přihlašovací údaje můžete získat pomocí vaší školní administrativy.
V prvním poli zadejte primární e-mailovou adresu, kterou jste zadávali do školní administrativy. V dalším poli zadejte heslo, které vám bylo rovněž dáno společně s primární e-mailovou adresou.
Po zadání přihlašovacích údajů stiskněte tlačítko „Přihlásit“. Pokud jsou zadané údaje správné, budete vyzváni k zadání adresy vašeho skutečného e-mailu. Potvrzující odkaz vám bude odeslán na vaši zadanou e-mailovou adresu.
Po stisknutí potvrzujícího odkazu, který vám byl zaslán na váš e-mail, budete připojeni do systému za podmínky zadání vaší skutečné e-mailové adresy a primárního hesla. Své heslo můžete vždy změnit v menu „Nastavení“.
 

2. Proč mě „Diaryium“ informuje o tom, že můj email není potvrzený?

Všichni uživatelé „Diaryium“ musí potvrdit svou pravou e-mailovou adresu jakmile poprvé vloží správné přihlašovací údaje.
Po zadání emailu, který používáte každý den, vám bude automaticky odeslán potvrzovací odkaz na email, který jste zadali.
Váš email můžete potvrdit dvěma způsoby: 1) Stiskněte zelený potvrzovací odkaz nebo 2) Zkopírujte modrý odkaz s vloženou adresou ve vašem prohlížeči a stiskněte klávesu „Enter“.
Poté, co toto uděláte, budete upozorněni, že váš email byl potvrzen a je vám umožněno se přihlásit k „Diaryium“.
Vaše přihlašovací jméno – vaše e-mailová adresa
Vaše heslo – kombinace symbolů, které jste použili k přihlášení do systému před emailovým potvrzením.
 

3. Proč mi nejde se přihlásit do „Diaryium“?

Pokud nejste schopni se přihlášit do „Diaryium“, v první řadě byste měli zkontrolovat, zda máte správně zadány přihlašovací údaje.
a) překlep písmen nebo symbolů (například změna místa písmene);
b) prázdný symbol (mezera) na začátku nebo na konci textu. Tato chyba se může snadno objevit při kopírování hesla z jiného souboru;
c) zapnutá funkce „Caps lock“
d) jiný jazyk klávesnice, tlačítka klávesnice tak mají jiný význam.

Pokud jste si jisti, že všechny přihlašovací údaje, které jste zadali, jsou správné. Stále však nejste schopni se přihlásit do systému. Stiskněte odkaz „Zapomněli jste heslo“. Tato funkce vám umožní změnit vaše staré heslo.
Zadejte svou e-mailovou adresu, kterou obvykle používáte k přihlášení do „Diaryium“.
Nejprve vám přijde email s potvrzením o změně hesla na e-mailovou adresu, kterou jste zadali. Po stisknutí potvrzujícího odkazu, obdržíte další email s odkazem na resetování hesla.
Po stisknutí odkazu, budete moci zadat nové heslo a přihlásit se do „Diaryium“.
Pokud se stále nemůžete přihlásit k systému, kontaktujte diaryium.com technickou linku týmu.
 

4. Proč jsem neobdržel email s odkazem o potvrzení?

Každá došlá pošta rozeznává automatický systém emailů jinak. Některé z nich mohou být označeny jako „Spam“. Pokud máte problém s přijímáním emailů od „Diaryium“, zkontrolujte prosím složky „Spam“ nebo „Reklama“.
Pokud stále nenacházíte „Diaryium“ emaily, obraťte se na „Diaryium“ technickou linku.
 

5. Proč žák nemůže vidět svůj rozvrh?

Žáci mohou vidět své rozvrhy v okamžiku, kdy je jejich učitelé vyplní.
Obraťte se prosím na své učitele nebo školní administrativu pomocí „Mano dienynas“ zprávy a požádejte je, aby vyplnily skupinové rozvrhy, jakmile to bude možné.
 

6. Jak mohu objednat služby „Diaryium Plus“?

Pokud si chcete objednat služby „Diaryium Plus“, přihlašte se do systému a v menu „Diaryium Plus“ klikněte na „Informace o službě“. Na této stránce najdete veškeré potřebné informace o objednávce a výhodách těchto služeb.

Jakmile kliknete na tlačítko „Objednat“, objeví se všechny možnosti platby.
 

7. Proč nemůžu vidět výsledky umístění žáků v žebříčku výsledků?

Pořadí studentů je součástí služby „Diaryium Plus“. Pokud jste neaktivovali tuto službu, uvidíte pouze otazníky místo žebříčku výsledků.
Jakmile službu aktivujete „Diaryium Plus“, budete moci hned vidět veškeré informace spojené s žákovým hodnocením.


 

8. Jak sloučit uživatelské účty „Diaryium“ na různých školách?

Jestliže používáte elektronický diář „Diaryium“ ve více než jedné škole a stále používáte různé přihlašovací údaje pro přístup do systému. Můžete tyto účty spojit do jednoho. Tímto způsobem si budete muset zapamatovat pouze jeden z emailů a jedno heslo pro přihlášení do „Diaryium“.  Změníte to pouze jedním kliknutím.
Účty můžete sloučit tak, že se přihlásíte do jednoho z „Diaryium“ účtů a v menu „Nastavení“ změníte svůj email na email, který používáte v jiném účtu „Diaryium“.

Obratem obdržíte email s potvrzujícím emailem. Stiskněte odkaz pro potvrzení a vaše profily budou sloučeny.

Poznámka: profily žáků a rodičů nelze sloučit stejným emailem.
 

10. Jak se mohu stát partnerem nebo zástupcem „Diaryium“ ve své zemi:

Pokud se Vám „Diaryium“ líbí a máte zájem stát se součástí našeho týmu, váš podnět je velmi vítán. Máme různé způsoby spolupráce na nových trzích. Společně můžeme budovat silnější značku a populární produkt mezi školami po celém světě.

Prosíme o kontaktování pomocí emailu [email protected] a my se budeme snažit vás kontaktovat, co nejdříve to bude možné.