D.U.K.

1. Kaip prisijungti prie "Diaryium" pirmąjį kartą ?

Prie elektroninio dienyno "Diaryium" pirmąjį kartą prisijungti galite į prisijungimo lauką suvedus mokyklos administracijos pateiktus prisijungimo duomenis. 

Pirmajame laukelyje  įveskite Jūsų paskyrai sugeneruotą el. pašto adresą (tiksliai tokį, kokį Jums pateikė mokyklos administracija).
Antrajame laukelyje įveskite slaptažodį, kurį Jums taip pat turėjo pateikti mokyklos administracija.
Teisingai suvedus pirminius prisijungimo duomenis, būsite paprašytas (-a) įvesti savo tikrąjį el. pašto adresą, į kurį bus automatiškai išsiųsta el. pašto patvirtinimo nuoroda. Patvirtinus, jog Jūsų pateiktas el. pašto adresas priklauso Jums, prie el. dienyno galėsite jungtis jau su patvirtintu Jums priklausančiu el. paštu adresu ir pirminiu (mokyklos administracijos pateiktu) slaptažodžiu. Slaptažodį galėsite pakeisti vos prisijungsite prie dienyno su savo patvirtintu el. pašto adresu skiltyje "Nustatymai".2. Kodėl sistema informuoja, kad mano el. paštas nėra patvirtintas?

Visi sistemos  „Diaryium“ vartotojai pirmą kartą prisijungdami prie sistemos turi patvirtinti savo elektroninio pašto adresą, kurį dažniausiai naudoja.

Įveskite el. pašto adresą ir paspauskite mygtuką "Saugoti". 

Šiuo el. pašto  adresu bus automatiškai išsiųsta el. pašto patvirtinimo nuoroda. Patvirtinti galite dvejais būdais' 1) Paspausti žaliąją nuorodą arba 2) nukopijavus mėlynai pažymėtą nuorodą į naršyklės adreso vietą ir paspaudus „Enter“ klavišą.
Naršyklės lange pamatysite informaciją, kad jūsų elektroninis paštas yra patvirtintas, ir galėsite prisijungti prie sistemos „Diaryium.“ 

Jūsų prisijungimo vardas - elektroninis paštas;
Jūsų slaptažodis - slaptažodis, kuriuo jungėtės prie sistemos „Diaryium“ prieš patvirtindami elektroninio pašto adresą.


 

3. Kodėl nepavyksta prisijungti prie "Diaryium"?

Jeigu nepavyksta prisijungti prie "Diaryium" sistemos, pirmiausia patikrinkite, ar visus prisijungimo duomenis suvedėte teisingai. Pasitikrinkite, ar įvedant duomenis neįvyko šios galimos įvedimo klaidos'
a) Sukeistos vietomis raidės, simboliai;
b) teksto priekyje ar pabaigoje paliktas tarpas (angl. "Space"). Taip neretai nutinka, jeigu prisijungimo duomenis kopijuojate iš kito šaltinio;
c) Įjungta didžiųjų raidžių įvedimo funkcija (angl. "Caps Lock")
d) Įjungta kita kalba (pvz., vietoje anglų kalbos įjungta lietuvių kalba klaviatūroje pakeičia skaičių įvedimo funkciją).
Jei duomenys suvesti teisingai, tačiau prisijungti vis tiek nepavyksta, pasirinkite slaptažodžio atstatymo funkciją paspausdami nuorodą „Pamiršote slaptažodį?“, esančią iškart po mygtuku "Prisijungti". 

Atsidariusiame puslapyje suveskite elektroninio pašto adresą, kurį naudojate prisijungdami prie "Diaryium" sistemos.

Šiuo adresu bus išsiųstas laiškas, kuris paprašys Jūsų patvirtinti, ar tikrai norite pakeisti slaptažodį. Jis užtikrina, kad šią funkciją pasirinkote būtent Jūs ir kad saugu slaptažodį atstatyti.
Vos patvirtinsite slaptažodžio keitimo funkciją paspausdami atsiųstą nuorodą, bematant gausite kitą laišką su slaptažodžio keitimo nuorodą. Ją paspaudus, atsidarys naršyklės langas, kuriame galėsite įvesti naują slaptažodį.
Vos sistema praneš, kad naujas slaptažodis buvo išsaugotas, galėsite jungtis prie "Diaryium" jau su naujuoju slaptažodžiu.
 

4. Kodėl aš negaunu laiško su elektroninio pašto patvirtinimo nuoroda?

Kiekviena pašto dėžutė skirtingai supranta automatinį sistemos laišką su sistemos siunčiama patvirtinimo nuoroda. Kai kurios pašto dėžutės šiuos laiškus blokuoja, kitos pašto dėžutės (pvz. gmail.com) patalpina automatinius pranešimus į „Šlamšto“ (ang. „Spam“) arba "Reklamos" katalogus.
Tad pasitikrinkite šiuos katalogus ir, laiško su el. pašto patvirtinimo nuoroda nerasite, kreipkitės "Diaryium" klientų aptarnavimo kontaktais.

5. Kodėl vaikas nemato savo tvarkaraščio?

Mokinio tvarkaraštis yra sudaromas tik tuomet, kai dalykų mokytojai užpildo savo tvarkaraščius, t.y. , kai mokiniui priskiriamos pamokos pagal grupes, kuriose jis mokosi. 
Jei vaikas nemato savo tvarkaraščio, pasinaudoję pranešimų funkcija, galite informuoti mokytojus, kad suvestų tvarkaraštį.
 

6. Kaip užsisakyti „Diaryium Plius“ paslaugą

Norėdami užsisakyti „Diaryium plius“ paslaugą, prisijunkite prie "Diaryium" ir paspauskite meniu punkte "Diaryium Plius" esančią nuorodą "Informacija apie paslaugą", kur rasite visą reikalingą paslaugai užsakyti informaciją.

Informacinėje skaidrėje paspaudus mygtuką "Užsakyti" , pamatysite galimus apmokėjimo už paslaugą būdus'
A) Apmokėjimas per banką arba per paysera.lt sąskaitą už metinį paslaugos galiojimą. Sumokėdami už visus mokslo metus, sutaupysite tiek finansiškai, tiek laiko atžvilgiu. Nereikės rūpintis, ar paslauga vis dar galioja.

B) Apmokėjimas kas 30 kalendorinių dienų SMS žinute. Šis apmokėjimas turi dvi galimybes'  1) vienkartinį apmokėjimą 30 dienų bei 2) periodinį apmokėjimą, kuris periodiškai pratęs paslaugos galiojimą kas 30 kalendorinių dienų. Kas 30 dienų Jūs gausite SMS žinutę, į kurią atsakęs pagal nurodytas instrukcijas patvirtinsite arba atšauksite periodinį mokėjimą. Užsakius šią paslaugą, visada galite ją sustabdyti.

C) Apmokėjimas kas 30 kalendorinių dienų mobiliojoje aplikacijoje. Jeigu naudojate mobiliąją aplikaciją ir esate susiejęs savo kreditinę kortelę su Google Wallet arba iTunes, šis apmokėjimo būdas gali būti Jums priimtiniausias. Atkreipiame dėmesį, kad kaina už paslaugos užsakymą apmokant per aplikaciją skiriasi tik todėl, kad operacinės sistemos Android ir iOS turi skirtingus galimus paslaugų įkainių intervalus.

7. Kodėl nematau mokinio reitingo rezultatų?

Mokinio reitingas yra "Diaryium Plius" paslaugos dalis. Jeigu paslaugos nesate aktyvavęs, vietoje rezultatų kol kas bus matomi klaustukai. Vos tik paslaugą aktyvuosite, galėsite matyti visą jus su mokinio reitingu susijusią informaciją. 

8. Kaip sujungti vartotojo paskyras skirtingose mokyklose?

Jeigu el. dienynu "Diaryium" naudojatės daugiau negu vienoje mokymo įstaigoje, galite sujungti Jums paskirtus profilius, kad prisijungus prie sistemos galėtumėte pelės spustelėjimu pakeisti jums priklausančias paskyras iš skirtingų mokyklų.
Jeigu naudojate skirtingus el. pašto adresus prisijungimui, vieną iš jų pakeiskite į tokį patį pašto adresą. Netrukus gausite  laišką su el. pašto adreso patvirtinimo nuoroda, kurią paspaudus sujungsite paskyras. 
 
Pastaba' mokinio ir tėvų profilio vienu el. pašto adresu sujungti negalima. 
 

9. Kaip galiu prisijungti prie demonstracinės "Diaryium" versijos?

Jeigu norite įdėmiau susipažinti su visomis el. dienyno "Diaryium" funkcijomis ir galimybėmis, kreipkitės į mus el. paštu [email protected] ir mielai suteiksime prisijungimus prie demonstracinės sistemos versijos priklausomai nuo Jūsų kalbos ir lokacijos.

10. Kaip galiu tapti "Diaryium" naudotoju?

Kuomet mokymo įstaiga nutaria naudoti "Diaryium" , kiekvienam mokymo įstaigos nariui yra sukuriami atskiri naujai sugeneruoti prisijungimai prie sistemos. Šiuos prisijungimus mokymo įstaigos administracija perduoda kiekvienam vartotojui. 
Pirmą kartą prie "Diaryium" prisijungdamas kiekvienas vartotojas suveda gautus pirminius prisijungimus, ir vos prisijungus sistema paprašys įvesti savo realaus el. pašto adresą, kuriuo bus išsiųstas laiškas su el. pašto patvirtinimo nuoroda.